فروش ویژه تابستان هاست نا محدود

ضمن تشکر از تمامی مشترکین نوین وب ساز

این شرکت به مناسب شروع تابستان ۹۵ و جهت جذب بیشتر افراد و افزایش مشترکین جدید خود، اقدام به ارائه سرویس میزبانی (هاستینگ) نامحدود و باامکاناتی متفاوت و با تعدادی محدود نموده است .

در این طرح مشترکین جدید نوین وب ساز، می توانند با استفاده از کد تخفیف اعلام شده اقدام به خرید سرویس هاست نامحدود برروی سرور جدید و مجهز به هارد SSD این شرکت بنمایند.

کد تخفیف : summer-90

,Host,hosting,unlimited hosting,هاست با هارد ssd,هاست بدون محدودیت,هاست نامحدود,هاست نوین وب ساز,هاستینگ

هاست نا محدود ماهانه

  • مجهز به هارددیسک SSD Hard RAID
  • کلیه امکانات نا محدود
  • بک آپ اتوماتیک ندارد

۱۰۰۰۰۰تومان/month

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] فروش ویژه تابستان هاست نا محدود ضمن تشکر از تمامی مشترکین نوین وب ساز این شرکت به مناسب شروع تابستان ۹۵ و جهت جذب بیشتر افراد و افزایش مشترکین جدید خود، اقدام به ارائه سرویس میزبانی (هاستینگ) نامحدود و باامکاناتی متفاوت و با تعدادی محدود نموده است . در این طرح مشترکین جدید نوین وب ساز، می توانند با استفاده از کد تخفیف اعلام شده اقدام به خرید سرویس هاست نامحدود برروی سرور جدید و مجهز به هارد SSD این شرکت بنمایند. کد تخفیف : summer-90 هاست نا محدود ماهانه مجهز به هارددیسک SSD Hard RAID کلیه امکانات نا محدود بک آپ اتوماتیک ندارد ۳۰۰۰۰تومان/month سفارش اشتراک‌گذاری این: منبع : نوین وب ساز (دات کام) لینک اصلی : فروش ویژه تابستان هاست نا محدود […]

  2. […] منبع : نوین وب ساز (دات کام) لینک اصلی : فروش ویژه تابستان هاست نا محدود […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید