ضمن عرض احترام به تمامیه مشترکین نوین وب ساز

پیرو حملات و مشکلاتی که به صورت جهانی برروی سرورهای واقع درخارج از کشور که در روز جمعه مورخ 14/11/1401 صورت گرفت، متاسفانه دسترسی ما به سرورهای موجود در دیتاسنتر هتزنر قطع و سرورها از دسترس خارج شد.

پس از بررسی مشکلات و بدست آوردن اطلاعات متوجه شدیم که سرور اصلی به دلیل حملات پیاپی دچار مشکل فنی و سخت افزاری شده اند که جهت رفع این مشکلات و با هماهنگی های لازم با دیتا سنتر پس از گذشت چند روز در نهایت قادر به بازیابی تمامی اطلاعات سایت ها و ریکاور کردن اطلاعات سرورهای خود شدیم.

ضمن عرض پوزش از تمامیه کاربران عزیز که از سرویس های میزبانی وب نوین وب ساز استفاده می کنند، خواهشمندیم به نکات زیر توجه فرمایید : 

1-آی پی اصلی سرور میزبانی وب تغییر داشته و چنانچه جهت اعلام آی پی جدید به درگاه های بانکی نیازمند به آی جدید شدید با ارسال تیکت به بخش پشتیبانی و یا مراجعه به پنل هاست خود، آی پی جدید سرور را دریافت نمایید.

2- عزیزانی که از سرورهای مجازی خارج از کشور استفاده می نمایند، حداکثر تا 24 ساعت پس از منتشر شدن این اعلامیه، اطلاعات سرورهای قبلی مجددا برای این دوستان ارسال خواهد شد و با استفاده از اطلاعات ارسالی میتوانند از سرورهای خود مجددا استفاده نمایند.

3-دوستانی که در مدت مشکلات ، به تاریخ سررسید سرویس های خود رسیده اند، میتوانند به مدت 10 روز بصورت رایگان از سرویس های خود استفاده و سرویس آنها به حالت تعلیق تغییر وضعیت نخواهد داد.

4-خواهشمندیم تا با بررسی کامل وضعیت سرویس های خود، چنانجه با مشکل و یا مواردی روبرو شدید، مراتب را از بخش پشتیبانی و با ارسال تیکت جهت رفع مشکل پیگیری فرمایید . 

 

با آرزوی موفقیت برای تمامیه شما عزیزان

تیم فنی نوین وب سازچهارشنبه, فوریه 8, 2023

« برگشت